Migali (C-SP48-12-HC) 48" Wide Standard Sandwich Preparation Table Refrigerator with Two Hinged Doors, 2 shelves, steel interior and exterior finish, (2) hinged doors with recessed handles, 9.25" deep cutting board, holds 12 1/6 pans (not included), preinstalled casters, digital thermostat, bottom mounted self-contained refrigeration, 1/3 HP, 115v/60/1-ph
Migali 48” Wide Refrigerator C-SP48-12-HC